PONOWNE OTWARCIE PLACÓWKI

Szanowni Państwo,

Informuję, że pełną procedurę przyjęcia dzieci do Przedszkola przedstawię Państwu w poniedziałek 04 maja. Natomiast na tą chwilę zapewniam, że będziemy się ściśle stosować do wytycznych Ministerstwa Edukacji Narodowej i Głównego Inspektora Sanitarnego. Wstępnie informuję, że dzieci będą przyjmowane i oddawane rodzicom przez pracownika. Rodzice, nie będą wchodzić na teren placówki. Grupy będą maksymalnie 12 osobowe, nie będą łączone. W związku z tym w pierwszej kolejności przyjmujemy dzieci rodziców pracujących. Do ogrodu również, będą wychodzić w pojedynczych grupach. Nie będą korzystać z piaskownicy, zabawki w salach będą udostępnione selektywnie i systematycznie dezynfekowane tak jak pozostały sprzęt w ogrodzie. Placówka zostanie zaopatrzona we wszystkie wymagane środki dezynfekujące, zgodnie z reżimem sanitarnym. Pracownicy będą zaopatrzeni w przyłbice. Dodatkowo zakupiłam mobilny przepływowy lampowy oczyszczacz powietrza UV - C ML - 1.

Data dodania: 2020-04-30 20:07:45
Data edycji: 2020-04-30 20:13:03