BAL DLA BABCI I DZIADKA

Serdecznie zapraszamy Kochane Babcie i Kochanych Dziadków na bal z okazji Waszego święta, który odbędzie się 26.01 (PIĄTEK) o godzinie 17:00 w Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego w Gdańsku przy ulicy Smoleńskiej 6/8 BUDYNEK 2 – SALA GIMNASTYCZNA (AULA 210B).

DRESS CODE : STRÓJ WIECZOROWY!

Dzieci prosimy odebrać szybciej z przedszkola i przyprowadzić o godzinie 16:30 do Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego w Gdańsku przy ulicy Smoleńskiej 6/8 BUDYNEK 2 – SALA GIMNASTYCZNA (AULA 210B).

Chętnych rodziców prosimy o upieczenie bądź kupienie ciasta i poinformowanie o tym nauczycieli prowadzących do dnia 19.01 (PIĄTEK).

STRÓJ DLA DZIECI :

SKRZATY :

• DZIEWCZYNKI – jednolita, biała bluzka z długim rękawem; jednolite różowe rajstopy; spódniczka (dostaną z przedszkola)

CHOCHLIKI :

• DZIEWCZYNKI – jednolita, biała bluzka z długim rękawem; jednolite zielone rajstopy; spódniczka (dostaną z przedszkola)

ELFY :

• DZIEWCZYNKI – jednolita, biała bluzka z długim rękawem; jednolite czarne rajstopy; spódniczka (dostaną z przedszkola)

Data dodania: 2024-01-04 18:38:08
Data edycji: 2024-01-04 18:39:25