ZASADY OBOWIĄZUJĄCE W PRZEDSZKOLU - Niepubliczne Przedszkole Krasnal

ZASADY OBOWIÄ„ZUJÄ„CE W PRZEDSZKOLU

ZASADY OBOWIÄ„ZUJÄ„CE W  PRZEDSZKOLU

Zasady obowiązujące w przedszkolu w kwestii przyjmowania dzieci w czasie zagrożenia epidemicznego :

W przedszkolu wydzielone sÄ… trzy wejÅ›cia i wyjÅ›cia do i z placówki :

• grupa I ,,Skrzaty'' (Pani Dorota i Pani Eliza) - wejÅ›cie gÅ‚ówne
  • grupa II ,,Chochliki'' (Pani Zuzia i Pani Ola) - wejÅ›cie od ogrodu (ul. SmÄ™tna)
  • grupa III ,,Elfy'' (Pani Beata i Pani Magda) - wejÅ›cie administracyjne (od kuchni)

DyżurujÄ…cy pracownik przedszkola w godzinach przyprowadzania dzieci do przedszkola, tj. 6:00 - 8:30, odbiera dziecko od rodzica, który nie wchodzi na teren placówki. Na teren placówki wchodzÄ… rodzice dzieci nowo przyjÄ™tych do przedszkola, w maseczce ochronnej.
Dzieci odbieramy w tych samych wyznaczonych wejÅ›ciach, w godzinach 14:30 - 18:00. Rodzice nie wchodzÄ… do przedszkola. Wyznaczony pracownik, ubiera dziecko i oddaje rodzicowi - opiekunowi, który czeka na zewnÄ…trz. W razie kolejki przed wejÅ›ciem należy zachować należytÄ… odlegÅ‚ość.

Data dodania: 2021-08-31 19:51:18
Data edycji: 2021-08-31 19:59:20