Czcionka:

Kontrast:

Fitness dla dzieci

Fitness dla dzieci to ogólnorozwojowe zajęcia ruchowe skierowane do najmłodszych,  w których mogą uczestniczyć zarówno chłopcy, jak i dziewczynki.

Program zajęć opiera się na:

• grach i zabawach ruchowych, łączących w sobie elementy gimnastyki,
  • choreografii,
  • ćwiczeniach poprawiających wydolność, gibkość, koordynację ruchową,
  • korekcie wad postawy.

Poprzez ruch dziecko uczy się postrzegania otaczającego go świata wszystkimi zmysłami, rozwija swoje zręczności, poprawiając orientację w przestrzeni, siłę oraz umiejętność reagowania na zewnętrzne bodźce. Zajęcia rozwijają nie tylko sferę fizyczną dziecka, ale są również czynnikiem do jego prawidłowego rozwoju umysłowego. Wpływają one pozytywnie na samoocenę dziecka, jego koncentrację, pewność siebie, a także uczą współpracy oraz zdyscyplinowania.

Dzięki zajęciom, dzieci będą mogły poznać również podstawowe zasady zdrowego stylu życia oraz przekonać się, że sport to samo zdrowie i dobra zabawa! Zajęcia grupowe w ramach czesnego !

Zapraszam serdecznie!

Magdalena Wiecka-Stopa